Over CBMC

CBMC is een missionaire beweging van en voor ondernemers en zakenmensen in Nederland. CBMC wil zakenmensen helpen Jezus Christus te vinden, te volgen en te verkondigen. CBMC Nederland is verbonden met CBMC International en Europartners.


CBMC Netwerk en bijeenkomsten

In het hele land komen ondernemers en zakenmensen geregeld samen in teams of ontmoeten elkaar bij ondernemersbijeenkomsten. Ondernemers en zakenmannen/vrouwen kunnen op deze manier elkaar bemoedigen, hun leven verdiepen, samen bidden en sparren over thema’s waar je als ondernemer tegenaan kunt lopen.

Steden

Regioleider (steden) Kees Vlot • kvlot@krbcommunicatie.nl
Den Haag, Utrecht, Leiden en Zwolle i.o.

Amsterdam Ketan Gunnink • ketan@salesby.nl
Amersfoort Eddy Boevink • e.boevink@kpnmail.nl

België

Noorderkempen
Jan van der Velden • jan.van.der.velden@telenet.be

 

Brancheteams

RTT Food Aart Hak • aart@ifpholland.nl
RTT Transport Max Veenstra • max@sagena.nl
RTT DGA Pieter van der Kwaak • pvdk@lansigt.nl

Vrouwennetwerk

Contactpersoon
Coby Hollander • dehollandseprofessional@gmail.com

 

VNW Midden-Nederland
Marie-Louise Horst-Donatz • mlhd@topview.nl
RTT directeuren Gerrie Boeve • g.boeve@noordersluis.nl
RTT Harderwijk Henriëtte van Dort • henriettevandort@gmail.com

Senior

Midden-Nederland Dirk Romeyn • midi.romeyn@chello.nl
Putten Wim Kombrink • wkombrink@solcon.nl
Friesland Auke Timmermans • aukesake@upcmail.nl
Terschuur Gert van Putten • gvanputten@zonneeifarm.nl
Zwolle Wim Eikelboom • wimeikelboom@planet.nl

 

AfterAlpha

Soest Kees Lugten • mclugten@xs4all.nl
Scherpenzeel Gijsbert van Sijpveld • gg.vansijpveld@hetnet.nl
Nijverdal Arjan Letink • letink@online.nl

Diversen

IMPACT Netwerk Frans van Santen • directeur@impactnetwerk.nl
Europartners Wouter Droppers • wouter.droppers@europartners.org

 

 

Contactpunten

Groningen

Groningen-stad Bart Hof • info@hof.nl
Groningen-regio Klaas Boer • klaas@boerpartners.nl

Friesland

Regioleiders Rienk Brouwer • rienk@bbbv.nl
Andries Miedema • andries.miedema@miedemahout.nl\
Drachten Lammert Wolters • wolters@taxiwolters.nl
Heerenveen/Sneek Henk Jonker • jonker41@ziggo.nl
Leeuwarden 1
Ewout van Halteren • ewoutvanhalteren@gmail.com
Onno Wendelaar Bonga • onnowb@ewald.nl
Leeuwarden 2
Ruth de Jong • pwrdejong@hotmail.nl
Peter-Willem de Jong • pwrdejong@hotmail.nl
Jetze Lont • j.lont@lont.nl
RTT 1 Friesland
Andries Miedema • aj.miedema@planet.nl
RTT 2 Friesland
Andries Miedema • aj.miedema@planet.nl
Workum
Henk Brander • h.brander@burggraaff-bolsward.nl

Overijssel Noord

Regioleider Hil Herweijer • herweijer@notarisherweijer.nl
Hardenberg Rene Dircks • renedircks@gmail.com
Fred Smeding • f.smeding@home.nl
Kampen e.o. Dick Pieter Poppe • poppe@poppe-advocatuur.nl

Twente

Regioleiders Eric van Otten • eric@vanotten.nl
Frank Weening • f.weening@dutch-blower.nl
Almelo Harro van Pijkeren • hvpw@hotmail.com

Almelo Ben Abbink  • b.abbink@planet.nl

Enschede Jaap Geerts • jaap@comyoo.nl

Rijssen Gerrie ter Hoek • gerrie@terhoek.com
Roel Koster • info@twicemusic.nl
Ruben van den Berg  • ruben@logiquenijverdal.nl

Twenterand Herman Bolte • info@boltegewasbescherming.nl
Wierden Gerben Voortman • info@voortmanbouw.nl
Bertine Waanders • bertine.waanders@gmail.com
Damesgroep Alinda van Ginkel – ten Brinke • alinda@topic-cc.nl

Gelderland Veluwe Noord en West

Regioleider Jan Turkenburg • turkenburg@kliksafe.nl
Apeldoorn René Petri • renepetri@petrimanagement.nl
Elburg Eugene Romijnders • eugene@romijndersadvies.nl

Ermelo/Harderwijk Evert Polinder • info@solidusmeubelen.nl
Nunspeet 1 Jan Turkenburg • nieuwewegen@gmail.com
Nunspeet 2 Pieter Verdouw • info@keesverdouw.nl
Putten 1 Wim Bos • wim@bosbtc.nl
Putten 2 Rein van Woerden • reinvanwoerden@hotmail.nl
Vaassen/Epe Lucas Tessemaker • lucas.tessemaker@hetnet.nl

Gelderland Veluwe Zuid

Regioleider Maas de Bruin • maas@debruinconsultancy.com
Barneveld Roel Slaa • rslaa@vanmanen.nl

Kootwijkerbroek Wout Davelaar • w.davelaar@davelaaroliehandel.nl
Lunteren Maas de Bruin • maasdebruin@solcon.nl
Voorthuizen ‘The camels’ Evert Hein Schuiteman • ehschuiteman@solcon.nl
Wekerom Henk van den Berg • hvdberg@bergtoys.com

Gelderland Zuid en Oost

Arnhem Fred Rietveld • rietveld.interim.finance@planet.nl
Kesteren Armand Gimbrére • erkenraet@planet.nl
Vorden Ronald Kuyper • ronald.kuyper@gmail.com

Winterswijk Erik Grevers • erik@grevers.biz
Ben Luesink • ben@stichtingdeluwte.nl
Aafke van Deelen • info@aafkevandeelen.nl

Flevoland en Noord-Oost Polder

Luttelgeest i.o. Johan Lindhout • info@jltechniek.nl
Tollebeek Klaas Quist • klaasquist@ministrare.nl

Utrecht

Amersfoort Leen Lievaart • ba@crowncompanies.nl
Baarn Cees Lugten • mclugten@xs4all.nl
Breukelen/Maarssen Philip Knops • philip@sjofar.nl
De Bilt Piet Hopman • piet@adbumis.nl
Houten/Nieuwegein Joost de Waal • mail4joost@gmail.com
Loenen a/d Vecht Max Veenstra • max@mr-transport.nl

Veenendaal 1 Carel Doornenbal • carel@empas.nl
Veenendaal 2 Sietze Ketelaar • sietze@dissel-development.nl
Veenendaal 3 Gert de Fluiter • gert@famdefluiter.nl
Veenendaal 4 Gerard van Barneveld • gvbarneveld@gmail.com
Woerden Gunnar Matse • matse@ziggo.nl
Sjaak de Koning • s.de.koning@revicon.com
Woudenberg Gijsbert van Sijpveld • gg.vansijpveld@hetnet.nl

Noord-Holland

Amsterdam Ketan Gunnink • ketan@salesby.nl
Amsterdam (Engelstalig) Mike Wright • cmwright316@gmail.com
Schiphol/ Haarlemmermeer René Enthoven • info@enmaco.nl
Robert-Jan Jansen • rj.jansen@werkreturn.nl
Huizen Henk Rebel • hrebel@tibrebel.nl
Weesp ‘Geloof in je Bedrijf’ Wim Bos • wim@wimbos.nl

Zuid-Holland west

Haaglanden René Smit • renesmid@gmail.com
Rijnsburg Henk Wiggers • wwp@hetnet.nl
Den Haag Richard van den Hout • richard@innodec.nl

Zuid-Holland midden

Regioleider René Gorissen • rene@renegorissen.nl
Boskoop Dick de Bruijn • dickdebruijn@kpnmail.nl
Gouda Niek de Jong • niek@niekenesther.nl

Nieuwerkerk a/d IJssel Chiel van der Kooij • chielvdkooij@gmail.com
Waddinxveen 1 Vincent Laban • c.m.laban@gmail.com
Waddinxveen 2 Jan Oudijk • janoudijk@hotmail.com
Waddinxveen 3 Arthur de Pater • waddinxveen@woningkeurgroep.nl
Zevenhuizen Arno Koole • arno.koole@compaqnet.nl
Regioleider Meld je aan als REGIOLEIDER 
Benthuizen Peet de Bruin • pcwdebruin@casema.nl
Hazerswoude-dorp Ron Nieuwhof • ron@s-en-r.nl
Moerkapelle 1 Piet van Ommeren • ommeren@xs4all.nl
Moerkapelle 2 André Smaal • a.smaal@sonatural.nl
Moerkapelle 3 Aarnout Lindhout • aarnout.lindhout@hetnet.nl
Moerkapelle 4 Jan Oosterom • jan@kwekerijlijntje.nl
Moerkapelle 5 Arno Heijboer • arno.heijboer@gmail.com
Moerkapelle 6 Anneke van der Spek  • avanderspek@yahoo.com
Moerkapelle 7 Jan van de Knijff • janvanderknijff@live.nl
Moerkapelle 8 Roald van Genderen • r.genderen@kpnplanet.nl
Moerkapelle 9 Jacob Jan Smaal • jakobjansmaal@hotmail.com
Moerkapelle 10 Frederik Lips • fredrik_lips@hotmail.com

Zuid-Holland zuid

Regioleider Wilfred Veldstra • veldstra@lamsma-veldstra.nl
Alphen aan de Rijn Arjan Hulsbergen • hulsbergen@hpadvocaten.nl
Groot Ammers Kees de Zwart • kees@vanderperk.nl

Hardinxveld-Giessendam

Jan Pieter Teeuw • janpieterteeuw@hetnet.nl
Leerdam Hans Rietveld • hans@hansrietveldagrarischadvies.nl
Rotterdam Roelien van Stenis • vanstenis@upcmail.nl
Middelharnis Karel van Holten • karel@hp-consultants.nl
Dordrecht i.o. Wilfred Veldstra • veldstra@lamsma-veldstra.nl

Noord-Brabant en Limburg Regioleiders

Sytse van Heijst • sytse.van.heijst@home.nl
Rob de Boer • rdboer@lsibv.nl

Heusden en Altena
Evert van de Kamp • edwi@hetnet.nl
Tilburg Henk van der Linden • henkavanderlinden@gmail.com

Zeeland

Goes Leendert Geelhoed • geelhoeden@kpnmail.nl