Activiteiten en teams
in uw provincie


Geestelijk Visionair Leiderschap (GVL)

Ontwikkel jezelf als leider vanuit je relatie met God en bouw zo aan jezelf, anderen om je heen en de toekomst van Nederland. Met andere woorden: Geestelijk Visionair Leiderschap! In deze tweejarige leiderschapstraining leer je bouwen aan een positieve invloed op je leef- en werkomgeving. Dat doe je niet alleen.

Met een mentor/personal coach en een twee andere cursisten kom je regelmatig bij elkaar om het trainingsmateriaal door te nemen, maar vooral ook om de diepte in te gaan, ervaringen uit te wisselen en elkaar te bevragen.

In deze cursus ga je je hele leven door, van begin tot eind. Je beantwoordt vragen als: wie ben ik? Wat is mijn levensdoel? Maar ook: hoe kom ik in contact met mijn omgeving? Hoe kan ik leiding-geven aan mijn eigen leven en dat van anderen?

Het grotere idee achter de cursus is jezelf helemaal leren kennen en de Ander/ander. Van daaruit mag je je leven delen met anderen en dat heeft invloed op jou en de ander. Als je het leven begrijpt leer je de ander de weg wijzen en positieve invloed hebben op andermans leven.  

Trainers

De personal coach, welk een ervaren ondernemer/zakenman is, deelt vanuit zijn eigen leven ervaringen en begeleid de mentorgroep in een ontdekkingsproces. Ontdekken wie je bent, waar je omgeving uit bestaat en hoe je daarbinnen functioneert. Uiteindelijk leer je hoe je vanuit de relatie met Jezus Christus en vanuit het kennen van je jezelf leiding kan geven aan je omgeving. De cursus duurt twee jaar en kent naast de bijeenkomsten in mentorgroepen elk jaar drie centrale trainingsdagen.

Huib Jongenburger is senior mentor en specialist in leiderschapstraining. 
Jan Suk is senior mentor/bemoediger en specialist in het 'tot je doel komen' t.a.v. visie en identiteit van leiders.  

Onderwerpen

1. Wie ben ik?
- wie ben ik in relatie tot God
- kernemoties
- primaire drijfveren
- welke strategiën heb ik ontwikkeld in mijn leven
 
2. Hoe leef ik?
- wandelen met God
- onderhouden van relaties
- de invloed van de liefde
- anders leren denken
- waarom zou ik willen veranderen
 
3. Leven als leerling van Jezus Christus
- leven vanuit intieme omgang met Jezus Christus
- succes of vruchtdragen
- vermenigvuldiging
- wat is mijn persoonlijke roeping voor dit leven
- waarin mag ik mijn bestemming vinden
 
4. Identiteit en potentieel
- gedrag
- wat zijn mijn gaven en talenten
- hoe blijf ik mij verder ontwikkelen
- hoe kan ik mijn leven delen
 
5. Inzicht in vaardigheid en leiderschap
- kenmerken van een leider met God
- leiderschapstijlen
- teamrollen
- teamvorming
- doelen stellen
 
6. Ontwikkelen van visie en komen tot verandering
- het voorbeeld van Jezus
- jouw visie ontwikkelen
- keuzes maken
- visie overdragen
- strategie
  

Landelijke dagen

Elk jaar start er een nieuwe GVL-groep. De eerste trainingsdag van de nieuwe GVL-training voor zakenmensen en leidinggevenden is op 9 september 2010. De jaarlijkse trainingsdagen voor de GVL-groepen die op dit moment lopen staan gepland op:

Groep GVL-12

Dag 6 - 23 september 2010
 

Groep GVL-13

Dag 4 - 16 september 2010
Dag 5 - 20 januari 2011
Dag 6 - 19 mei 2011
 

Groep GVL-14

Dag 3 - 14 september 2010
Dag 4 - 11 januari 2011
Dag 5 - 10 mei 2011
Dag 6 - 13 september 2011
 

Groep GVL-15

Dag 1 - 9 september 2010
Dag 2 - 13 januari 2011
Dag 3 - 
12 mei 2011
Dag 4 - 15 september 2011

Groep GVL-16

Dag 1 - 27 januari 2011
Dag 2 - 26 mei 2011
Dag 3 - 22 september 2011

Groep GVL-17

Dag 1 - 8 september 2011 

Internationaal

Weet dat deze cursus ook in het Engels beschikbaar is. De cursus wordt o.a. in Oost-Europa gegeven. Wilt u de cursus voor andere doelgroepen in het buitenland gaan gebruiken, neem dan contact op met Jan Suk.

Meer weten? 

Neem dan contact op met CBMC Nederland, Jan Suk, 0341-356147.

De training kost € 645,- (niet leden betalen € 795,-) per jaar. 
 

Geef je op voor deze levensveranderende training via onderstaand formulier.

 

Formulier

Ik meld me aan voor de cursus GVL en start op 9 september 2010.

heer
mevrouw
ja
nee
ontvang ik al
ja
nee
ontvang ik al
* verplichte velden

CBMC Nederland
Veldstraat 7b
3881 JM Putten

Postbus 315
3880 AH Putten

T 0341 - 356147
F 0341 - 361940
E info@cbmc.nl




Menu