Activiteiten en teams
in uw provincie


CBMC Conferentie - (8,) 9 en 10 oktober 2010

De jaarlijkse CBMC Conferentie!

Een geweldig weekend vol ontmoeting, geloofsopbouw en ontspanning. Het gehele weekend is verzorgd -doorlopend koffie en thee, verzorgde lunches en een diner- en er is voor de kinderen een programma samengesteld onder hetzelfde thema. Tijdens het avondprogramma is er oppas.

De conferentie wordt gehouden in het tweede weekend van oktober, dit jaar van 8 t/m 10 oktober 2010, locatie 'Hotel congrescentrum De Werelt' te Lunteren.

Direct aanmelden? Klik hier.


 

Thema

Het thema van deze conferentie is 'Duurzame relaties'. Tijdens de conferentie gaan we nadenken over ‘duurzame relaties’. Aan welke relaties bouwen wij en vooral hoe bouwen
we relaties? Wat maakt een relatie duurzaam? De volgende relaties komen aan bod:

Onze relatie met God en onze zakelijke relaties, op zaterdagavond m.m.v. Henk Binnendijk.

Onze relatie met de schepping en maatschappij, op zaterdagmiddag m.m.v. Hans van der Spek.

Onze familierelaties en de relatie met onze partner, op zondagochtend m.m.v. Jan Slot.

Sprekers

Henk Binnendijk

Zaterdagochtend - zijn focus ligt vooral op onze relatie met God en hoe dit zich uit in onze zakelijke relaties. Hebben we wel echt een relatie met God? Hoe bouw ik aan deze relatie? En waarom zijn onze aardse relaties en onze relatie met God noodzakelijk met elkaar verbonden?
Henk Binnendijk behoeft eigenlijk geen introductie. Een begaafd spreker met een hart voor God. Hij weet altijd te bemoedigen en de harten van mensen sneller te laten kloppen voor onze Heer en Heiland. Henk was televisieprogrammamaker en –presentator bij de EO en is regelmatig spreker op landelijke vrouwen- en mannendagen. 

Hans van der Spek

Zaterdagmiddag - hij gaat vooral in op het aspect van de ‘duurzame relatie’ naar onze omgeving. Hoe gaan wij hier in onze bedrijven en privéleven mee om?
Hans van der Spek (51 jaar, getrouwd met Anja, drie kinderen) is lid van de directie van FME, de ondernemersorganisatie voor bedrijven in de technologische industrie. Hij was mede-initiatiefnemer van de campagne
1001 klimaatoplossingen.nl
en richtte in 2008 het exportplatform Cleantech Holland op. Verder is Hans lid van de werkgroep Duurzaamheid van het Wetenschappelijk instituut van de ChristenUnie. Hans heeft een master in Management & Organisatie en geeft regelmatig gastcolleges voor diverse opleidingen. 

"Door mijn nauwe betrokkenheid bij het thema duurzaamheid ben ik de Bijbel op een nieuwe manier gaan lezen. Ik ontdekte dat Gods verlossingswerk meer dimensies heeft dan alleen onze persoonlijke verlossing: God houdt niet alleen van de mensen die hij op de zesde dag schiep maar ook van alles wat hij daarvoor al geschapen had. Die ontdekking heeft mij een heel nieuwe kijk gegeven op de manier waarop wij met Gods schepping kunnen omgaan en daarmee een getuige zijn van Zijn liefde."

Jan Slot

Zondagochtend – Jan gaat met ons nadenken over onze huiselijke relaties, partners, kinderen, vriend(in)en. Wie ben ik als vader/moeder/echtgenoot? Is het samenzijn een instituut of een relatie? En wat maakt het samenzijn van mensen onderling duurzaam?
Jan Slot is in 1974 getrouwd met Imma. Zij hebben een aantal jaren in West-Afrika in de zending gewerkt. In 1984 kwamen ze weer terug in Nederland en raakten betrokken bij huwelijkspastoraat in de eigen gemeente en daarbuiten. Vanwege de enorme nood in huwelijken, ook in christelijke kringen, zijn ze gestart met huwelijkscursussen. In het dagelijks leven werkt Imma als verpleegkundige in de thuiszorg en Jan is in augustus 2008 begonnen met een eigen bouwkundig bureau Casteo, nadat hij jarenlang als managingpartner bij het architecten- en adviesbureau Inbo werkzaam was geweest.

Groepsgesprekken

Na de introductie op het thema, door de spreker, is er alle gelegenheid om met elkaar over het gesprokene door te praten. Dit gebeurt in kleine groepen van acht mensen. De ervaring leert dat CBMC weekenden een grote impact hebben op de deelnemers en dat men uitziet naar het volgende jaar. We hopen en bidden dat dit zich dit jaar zal herhalen en zien uit naar uw komst.

Muziek

Begeleidingsband ZOZ Voorthuizen leidt ons in de lofprijzing en verzorgt de praise- en worshipavond op zaterdag.

Kinderprogramma

Een team van enthousiaste kinderwerkers verzorgt gedurende de conferentie het programma voor de kinderen. Het thema van het kinderprogramma is 'Ik en jij en wij'. Verhalen, spelletjes, knutselen en filmkijken hoort er allemaal bij. De algehele leiding is in handen van Janieke van Veen.

Voor de deelnemers die het extra vrijdagavondprogramma boeken en kinderen hebben is er voor de kinderen oppas. Deze oppas is beschikbaar van 20.00 tot 22.30 uur, voor de oudere kinderen is er dan een film.

Aanmelden of het programma en de prijzen bekijken? Klik hier.
 

Programma vrijdagavond

De conferentie begint eigenlijk pas op zaterdag. Voor deelnemers die graag al op vrijdagavond komen om de drukte te onlopen en voldoende te ontspannen voordat de conferentie begint is er een apart programma en de mogelijkheid om te overnachten. Het vrijdagavondprogramma is ook bij uitstek een gelegenheid om elkaar te ontmoeten en nader kennis te maken met uw tafelgenoten tijdens de groepsgesprekken.

Wilt u meer weten over dit programma en de kosten? Klik hier. 

Locatie

Hotel Congrescentrum De Werelt                       
Westhofflaan 2                                      
6741 KH Lunteren
Website
Plan uw route

 


CBMC Nederland
Veldstraat 7b
3881 JM Putten

Postbus 315
3880 AH Putten

T 0341 - 356147
F 0341 - 361940
E info@cbmc.nl




Menu