Activiteiten CBMC

Wekelijkse bijeenkomsten
100 groepen CBMCers komen wekelijks of maandelijks bij elkaar. Wil jij ook zo’n groep ontmoeten bij jou in de buurt?
Je kunt contact opnemen met een groep bij jou in de buurt. Op de pagina Over het netwerk staan alle groepsleiders in beeld. Je kunt ons ook even mailen, info@cbmc.nl, dan kunnen ook wij je verder helpen.

Regionale bijeenkomsten
Opleidingen, bedrijfsbezoeken, informatie avonden over Reizen met CBMC, stilte weekenden voor mannen / vrouwen en meer. We organiseren allerlei activiteiten.

On Tour & On Site
In 2017 zijn we een jaar lang ‘On Tour‘ geweest. Verschillende locaties door het hele land hebben we opgezocht. Bijzondere avonden hebben we samen beleefd. In 2018 willen we bedrijven bezoeken die ondernemen in het Licht van Gods Koninkrijk. Nieuwsgierig wat dit betekent? Meld je aan!

Alpha Business
De bijeenkomsten beginnen met een ontspannen bij elkaar zijn of een gezellige maaltijd. Daarna volgt een inleiding op het thema. Aansluitend is er gelegenheid om, in kleine groepen, van gedachten te wisselen en vragen te stellen. Daarnaast wordt een weekend (vaak vrijdagavond en zaterdag) georganiseerd, afhankelijk van de wensen van de deelnemers. Het is mogelijk om de eerste keer geheel vrijblijvend te kijken of deze cursus iets voor je is. Interesse in Alpha Business?
Schrijf je hieronder in, en bekijk waar Alpha Business op dit moment wordt gegeven.

 

14 + 15 =

Wekelijkse bijeenkomsten – informatie per regio

Op dit moment wordt alle informatie bijgewerkt

Groningen

Groningen-stad Bart Hof • info@hof.nl
Groningen-regio Klaas Boer • klaas@boerpartners.nl

Regioleiders Rienk Brouwer • rienk@bbbv.nl
Andries Miedema • andries.miedema@miedemahout.nl\
Drachten Lammert Wolters • wolters@taxiwolters.nl
Heerenveen/Sneek Henk Jonker • jonker41@ziggo.nl
Leeuwarden 1
Ewout van Halteren • ewoutvanhalteren@gmail.com
Onno Wendelaar Bonga • onnowb@ewald.nl
Leeuwarden 2
Ruth de Jong • pwrdejong@hotmail.nl
Peter-Willem de Jong • pwrdejong@hotmail.nl
Jetze Lont • j.lont@lont.nl
RTT 1 Friesland
Andries Miedema • aj.miedema@planet.nl
RTT 2 Friesland
Andries Miedema • aj.miedema@planet.nl
Workum
Henk Brander • h.brander@burggraaff-bolsward.nl

Regioleider Hil Herweijer • herweijer@notarisherweijer.nl
Hardenberg Rene Dircks • renedircks@gmail.com
Fred Smeding • f.smeding@home.nl
Kampen e.o. Dick Pieter Poppe • poppe@poppe-advocatuur.nl

Regioleiders Eric van Otten • eric@vanotten.nl
Frank Weening • f.weening@dutch-blower.nl
Almelo Harro van Pijkeren • hvpw@hotmail.com
Enschede Jaap Geerts • jaap@comyoo.nl
Rijssen Gerrie ter Hoek • gerrie@terhoek.com
Roel Koster • info@twicemusic.nl
Ruben van den Berg  • ruben@logiquenijverdal.nl

Twenterand Herman Bolte • info@boltegewasbescherming.nl
Wierden Gerben Voortman • info@voortmanbouw.nl
Bertine Waanders • bertine.waanders@gmail.com
Damesgroep Alinda van Ginkel – ten Brinke • alinda@topic-cc.nl

Regioleider Jan Turkenburg • turkenburg@kliksafe.nl
Apeldoorn René Petri • renepetri@petrimanagement.nl
Elburg Eugene Romijnders • eugene@romijndersadvies.nl

Ermelo/Harderwijk Evert Polinder • info@solidusmeubelen.nl
Nunspeet 1 Jan Turkenburg • nieuwewegen@gmail.com
Nunspeet 2 Pieter Verdouw • info@keesverdouw.nl
Putten 1 Wim Bos • wim@bosbtc.nl
Putten 2 Rein van Woerden • reinvanwoerden@hotmail.nl
Vaassen/Epe Lucas Tessemaker • lucas.tessemaker@hetnet.nl

Haaglanden René Smit • renesmid@gmail.com
Rijnsburg Henk Wiggers • wwp@hetnet.nl
Den Haag Richard van den Hout • richard@innodec.nl

Regioleider René Gorissen • rene@renegorissen.nl
Boskoop Dick de Bruijn • dickdebruijn@kpnmail.nl
Gouda Niek de Jong • niek@niekenesther.nl

Nieuwerkerk a/d IJssel Chiel van der Kooij • chielvdkooij@gmail.com
Waddinxveen 1 Vincent Laban • c.m.laban@gmail.com
Waddinxveen 2 Jan Oudijk • janoudijk@hotmail.com
Waddinxveen 3 Arthur de Pater • waddinxveen@woningkeurgroep.nl
Zevenhuizen Arno Koole • arno.koole@compaqnet.nl
Regioleider Meld je aan als REGIOLEIDER 
Benthuizen Peet de Bruin • pcwdebruin@casema.nl
Hazerswoude-dorp Ron Nieuwhof • ron@s-en-r.nl
Moerkapelle 1 Piet van Ommeren • ommeren@xs4all.nl
Moerkapelle 2 André Smaal • a.smaal@sonatural.nl
Moerkapelle 3 Aarnout Lindhout • aarnout.lindhout@hetnet.nl
Moerkapelle 4 Jan Oosterom • jan@kwekerijlijntje.nl
Moerkapelle 5 Arno Heijboer • arno.heijboer@gmail.com
Moerkapelle 6 Anneke van der Spek  • avanderspek@yahoo.com
Moerkapelle 7 Jan van de Knijff • janvanderknijff@live.nl
Moerkapelle 8 Roald van Genderen • r.genderen@kpnplanet.nl
Moerkapelle 9 Jacob Jan Smaal • jakobjansmaal@hotmail.com
Moerkapelle 10 Frederik Lips • fredrik_lips@hotmail.com

Regioleider Wilfred Veldstra • veldstra@lamsma-veldstra.nl
Alphen ad Rijn Arjan Hulsbergen • hulsbergen@hpadvocaten.nl
Groot Ammers Kees de Zwart • kees@vanderperk.nl

Hardinxveld-Giessendam

Jan Pieter Teeuw • janpieterteeuw@hetnet.nl
Leerdam Hans Rietveld • hans@hansrietveldagrarischadvies.nl
Rotterdam Roelien van Stenis • vanstenis@upcmail.nl
Middelharnis Karel van Holten • KHolten.HP@wxs.nl
Dordrecht i.o. Wilfred Veldstra • veldstra@lamsma-veldstra.nl

 

Regioleiders
Sytse van Heijst • sytse.van.heijst@home.nl
Rob de Boer • rdboer@lsibv.nl

Heusden en Altena
Evert van de Kamp • edwi@hetnet.nl
Tilburg Henk van der Linden • henkavanderlinden@gmail.com

Goes Leendert Geelhoed • geelhoeden@kpnmail.nl

Alpha Business – locaties

Hierden/Harderwijk | Haarlem | Hoeksche Waard | Alblasserdam | Breukelen | Land van Heusden Altena 1 en 2 | Moerkapelle | Twente. Hieronder meer praktische informatie per locatie.

Alpha Business Hierden/Harderwijk

Praktische informatie

Locatie
Kasteel de Essenburgh
Zuiderzeestraatweg 199, Hierden
routebeschrijving

Aanvang

Dinsdagavonden van 17.30 tot 19.45 uur. Start 16 januari, 2018.  We beginnen de avond met een maaltijd.

Meer informatie
Neem contact op met Harry Raaphorst, 06-46354560 of Elly den Harder, 06-20912638.

 

Alpha Business Haarlem

 

 

Praktische informatie

Locatie
LeaseTrader | InfoTrade
H. Figeeweg 1-Y
2031 BJ Haarlem

Aanvang
14 januari, 28 januari, 11 februari, 25 februari, 11 maart, 25 maart, 8 april, 22 april, 6 mei, 20 mei en 3 juni, van 18.30 – 21.30 uur.
Weekend plannen we in overleg.
Een bijdrage voor de maaltijden (ca. €15,-)

Meer informatie
Neem contact op met Wilbert Philippo, 06-44884115

 

 

Alpha Business Hoeksche Waard

 

Praktische informatie

Locatie
Variodrive BV
Antonie van Leeuwenhoekstraat 22
3261 LT Oud-Beijerland

Aanvang
Alle avonden: 19:30

Meer informatie
Neem contact op met ons team.

Of e-mail naar: info@alpha-business-hw.nl

Alpha Business Alblasserwaard

Praktische informatie

Locatie
Melkweg 16
2971 VK Bleskensgraaf

Aanvang
Woensdagavonden en weekend van 18.30 – 20.30 uur

Meer informatie
Neem contact op met Steve Smith.
Of bel naar: 0184-633773 (Steve Smith)

Breukelen

Praktische informatie

Locatie
Bouwbedrijf Van Schaik
Poeldijk 9, Breukelen

Aanvang
Negen dinsdagavonden en één zaterdag. Start dinsdag 23 januari 2018 van 18.45 tot 21.30 uur. We beginnen de avond met een maaltijd. Verdere data: 30 januari, 6 februari, 13 februari, 20 februari, 6 maart, zaterdag 10 maart, 13 maart, 20 maart en 27 maart.

Meer informatie
Nico van Schaik 06-53541392
Martin Noordzij 06-30905398
Tjerk de Boer 06-44398219

Land van Heusden Altena 1

Praktische informatie

Locatie
Wijgebouw BuBeClu
Nijverheidstraat 2
Wijk en Aalburg

Aanvang
Vanaf januari 2017, elke maandag.

Meer informatie
Neem contact op met Evert van de Kamp via edwi@hetnet.nl of 06-51497580

Land van Heusden Altena 2

Praktische informatie

Locatie
Tulpstraat 5
4261 CL
Wijk en Aalburg

Aanvang
Een keer in de drie weken op vrijdag, van 7.00 tot 8.30 uur

Meer informatie
Neem contact op met Maarten Klein Haneveld via maartenkh@gmail.com of 06-53251110

Moerkapelle

Praktische informatie

Locatie
Willemsen Beveiligingen
Julianaweg 49, Moerkapelle
Routebeschrijving.

Aanvang
Elke maandagavond van 30 januari tot en met 10 april (m.u.v. de voorjaarsvakantie) van 19.45 tot 22.00 uur.

Meer informatie
Neem contact op met Erik Willemsen, 06-53878682.

Twente

Praktische informatie

Locatie
Locatie nog niet bekend?

Aanvang
Hiervoor kun je contact opnemen met:

Eric van Otten  06-50236456
Marco Schaap  06-10620644
Frank Weening  06-22392186

Of ga naar de website van Alpha – Business Twente voor meer informatie en een fotoverslag.

Meer informatie
Inschrijven voor de cursus kan door een mailtje te sturen naar Eric van Otten