Ontdek het netwerk van CBMC

Meer dan 100 groepen door heel Nederland

 

Over CBMC

CBMC is een missionaire beweging van en voor ondernemers en zakenmensen in Nederland. CBMC wil zakenmensen helpen Jezus Christus te vinden, te volgen en te verkondigen.

“Wij bouwen aan ondernemingen die het licht van Gods Koninkrijk in de wereld zichtbaar maken.”

 CBMC Nederland is verbonden met CBMC International en Europartners.


CBMC Netwerk

In het hele land komen ondernemers en zakenmensen geregeld samen in teams of ontmoeten elkaar bij ondernemersbijeenkomsten. Ondernemers, zakenmannen en zakenvrouwen kunnen op deze manier elkaar bemoedigen, hun leven verdiepen, samen bidden en sparren over thema’s waar je als ondernemer tegenaan kunt lopen.

Het karakter van CBMC

  • Jezus Christus en de mens staan centraal
  • Levensveranderend
  • Toegewijd, eerlijk en betrokken
  • Gedurfd en vrijmoedig
  • Transparant en persoonlijk

De kernwaarden

Jezus Christus navolgen en bekend maken door:

  • Gebed
  • Toepassen van Bijbelse principes
  • Leven vanuit de eenheid met Jezus Christus
  • Aannemen van een dienende houding
  • Ontwikkelen van leiderschap en teambuilding

Team starten

Wil jij een nieuw team starten?

Teams per Regio

 

Groningen

Groningen-stad Bart Hof • info@hof.nl
Groningen-regio Klaas Boer • klaas@boerpartners.nl

Regioleiders Rienk Brouwer • rienk@bbbv.nl
Andries Miedema • andries.miedema@miedemahout.nl\
Drachten Lammert Wolters • wolters@taxiwolters.nl
Heerenveen/Sneek Henk Jonker • jonker41@ziggo.nl
Leeuwarden 1
Ewout van Halteren • ewoutvanhalteren@gmail.com
Onno Wendelaar Bonga • onnowb@ewald.nl
Leeuwarden 2
Ruth de Jong • pwrdejong@hotmail.nl
Peter-Willem de Jong • pwrdejong@hotmail.nl
Jetze Lont • j.lont@lont.nl
RTT 1 Friesland
Andries Miedema • aj.miedema@planet.nl
RTT 2 Friesland
Andries Miedema • aj.miedema@planet.nl
Workum
Henk Brander • h.brander@burggraaff-bolsward.nl

Regioleider Hil Herweijer • herweijer@notarisherweijer.nl
Hardenberg Rene Dircks • renedircks@gmail.com
Fred Smeding • f.smeding@home.nl
Kampen e.o. Hill Herweijer • Herweijer@notarisherweijer.nl
Zwolle Willem Rietberg • willem@quiris.nl

Regioleiders Eric van Otten • eric@vanotten.nl
Frank Weening • f.weening@dutch-blower.nl
Almelo Harro van Pijkeren • hvpw@hotmail.com
Enschede Jaap Geerts • jaap@comyoo.nl
Rijssen Gerrie ter Hoek • gerrie@terhoek.com
Roel Koster • info@twicemusic.nl
Ruben van den Berg  • ruben@logiquenijverdal.nl

Twenterand Herman Bolte • info@boltegewasbescherming.nl
Wierden Gerben Voortman • info@voortmanbouw.nl
Bertine Waanders • bertine.waanders@gmail.com
Damesgroep Alinda van Ginkel – ten Brinke • alinda@topic-cc.nl

Apeldoorn René Petri • renepetri@petrimanagement.nl
Elburg Eugene Romijnders • eugene@romijndersadvies.nl

Ermelo/Harderwijk Evert Polinder • info@solidusmeubelen.nl
Nunspeet 1 Jan Turkenburg • nieuwewegen@gmail.com
Nunspeet 2 Pieter Verdouw • info@keesverdouw.nl
Putten  Rein van Woerden • reinvanwoerden@hotmail.nl
Vaassen/Epe Lucas Tessemaker • lucas.tessemaker@hetnet.nl

Lunteren Maas de Bruin – maasdebruin@solcon.nl

Kootwijkerbroek Wout Davelaar  w.davelaar@davelaaroliehandel.nl

Barneveld Roel Slaa – rslaa@vanmanen.nl

Voorthuizen Evert Hein Schuiteman – ehschuiteman@solcon.nl

Wekerom Henk van den Berg – hvdberg@bergtoys.com

Arnhem Fred Rietveld – rietveld.interim.finance@planet.nl

Kesteren Armand Gimbrére – erkenraet@planet.nl

Vorden Ronald Kuyper – ronald.kuyper@gmail.com

Winterswijk Erik Grevers – egrevers@tolkamp-keukens.nl

Winterswijk Aafke van Deelen – info@aafkevandeelen.nl

 

Haaglanden René Smit • renesmid@gmail.com
Rijnsburg Henk Wiggers • wwp@hetnet.nl
Den Haag Richard van den Hout • richard@innodec.nl

Regioleider René Gorissen • rene@renegorissen.nl
Boskoop Dick de Bruijn • dickdebruijn@kpnmail.nl
Gouda Niek de Jong • niek@niekenesther.nl

Nieuwerkerk a/d IJssel Chiel van der Kooij • chielvdkooij@gmail.com
Waddinxveen 1 Rien van Beuzekom • rienvanbeuzekom@filternet.nl
Waddinxveen 2 Jan Oudijk • janoudijk@hotmail.com
Waddinxveen 3 Arthur de Pater • waddinxveen@woningkeurgroep.nl
Zevenhuizen Arno Koole • arno.koole@compaqnet.nl
Regioleider Meld je aan als REGIOLEIDER 
Benthuizen Peet de Bruin • pcwdebruin@casema.nl
Hazerswoude-dorp Ron Nieuwhof • ron@s-en-r.nl
Moerkapelle 1 Piet van Ommeren • ommeren@xs4all.nl
Moerkapelle 2 André Smaal • a.smaal@sonatural.nl
Moerkapelle 3 Aarnout Lindhout • aarnout.lindhout@hetnet.nl
Moerkapelle 4 Jan Oosterom • jan@kwekerijlijntje.nl
Moerkapelle 5 Arno Heijboer • arno.heijboer@gmail.com
Moerkapelle 6 Anneke van der Spek  • avanderspek@yahoo.com
Moerkapelle 7 Jan van de Knijff • janvanderknijff@live.nl
Moerkapelle 8 Roald van Genderen • r.genderen@kpnplanet.nl
Moerkapelle 9 Jacob Jan Smaal • jakobjansmaal@hotmail.com
Moerkapelle 10 Frederik Lips • fredrik_lips@hotmail.com

Regioleider Wilfred Veldstra • veldstra@lamsma-veldstra.nl
Alphen ad Rijn Arjan Hulsbergen • hulsbergen@hpadvocaten.nl
Groot Ammers Kees de Zwart • kees@vanderperk.nl

Hardinxveld-Giessendam

Jan Pieter Teeuw • janpieterteeuw@hetnet.nl
Leerdam Hans Rietveld • hans@hansrietveldagrarischadvies.nl
Rotterdam Roelien van Stenis • vanstenis@upcmail.nl
Middelharnis Karel van Holten • KHolten.HP@wxs.nl
Dordrecht i.o. Wilfred Veldstra • veldstra@lamsma-veldstra.nl

 

Regioleiders
Sytse van Heijst • sytse.van.heijst@home.nl
Rob de Boer • rdboer@lsibv.nl

Heusden en Altena
Evert van de Kamp • edwi@hetnet.nl
Tilburg Henk van der Linden • henkavanderlinden@gmail.com

Goes Leendert Geelhoed • geelhoeden@kpnmail.nl

Steden

Regioleider (steden) Kees Vlot • kvlot@krbcommunicatie.nl
Den Haag, Utrecht, Leiden en Zwolle i.o.
Amsterdam Ketan Gunnink • ketan@salesby.nl
Amersfoort Eddy Boevink • e.boevink@kpnmail.nl

België

Noorderkempen
Jan van der Velden • jan.van.der.velden@telenet.be

Brancheteams

RTT Food Aart Hak • aart@ifpholland.nl
RTT Transport Max Veenstra • max@sagena.nl
RTT DGA Pieter van der Kwaak • pvdk@lansigt.nl

Vrouwennetwerk

Contactpersoon
Coby Hollander • dehollandseprofessional@gmail.com

VNW Midden-Nederland

Marie-Louise Horst-Donatz • mlhd@topview.nl
RTT directeuren Gerrie Boeve • g.boeve@noordersluis.nl
RTT Harderwijk Henriëtte van Dort • henriettevandort@gmail.com

Senior

Midden-Nederland Dirk Romeyn • midi.romeyn@chello.nl
Putten Wim Kombrink • wkombrink@solcon.nl
Friesland Auke Timmermans • aukesake@upcmail.nl
Terschuur Gert van Putten • gvanputten@zonneeifarm.nl
Zwolle Wim Eikelboom • wimeikelboom@planet.nl

AfterAlpha
Soest Kees Lugten • mclugten@xs4all.nl
Scherpenzeel Gijsbert van Sijpveld • gg.vansijpveld@hetnet.nl
Nijverdal Arjan Letink • letink@online.nl

Diversen

IMPACT Netwerk Frans van Santen • directeur@impactnetwerk.nl
Europartners Wouter Droppers • wouter.droppers@europartners.org

 

Alpha Business – locaties

Hierden/Harderwijk | Haarlem | Hoeksche Waard | Alblasserdam | Breukelen | Land van Heusden Altena 1 en 2 | Moerkapelle | Twente. Hier meer praktische informatie per locatie.